Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Pliki te nie są przekazywane innym podmiotom w celu ich wykorzystania. Rozumiem

Sekcja Szermiercza
Międzyszkolnego Klubu Sportowego
Pałac Młodzieży Tarnów

Wyniki turniejów

Wyniki Zawodników w poszczególnych turniejach uwzględnionych w klasyfikacji cyklu
"SZERMIERZ ROKU"

SEZON 2020 / 2021
(w nawiasie przy nazwie turnieju znajduje się oznaczenie nazwy turnieju w tabeli klasyfikacyjnej)

klasyfikacja cyklu - edycja II (2020/2021)


Międzynarodowy Turniej "PUCHAR ŻUBRÓW" - Skawina (PŻS)

 

(ilość pkt. zdobytych w turnieju)
dzieci
(ilość pkt. zdobytych w turnieju)
  1. Basierak Michał – 5 pkt.

  2. Padło Antonina – 3 pkt.

  3. Szych – Karwat Ronja – 3 pkt.

  4. Kupiec Szymon – 3 pkt.

  1. Marcinkiewicz Daria – 5 pkt.

  2. Patyk Wiktoria – 2 pkt.

  3. Sosnowska Patrycja – 2 pkt.

zuchy
(ilość pkt. zdobytych w turnieju)
 
  1. Padło Kornelia – 7 pkt.

  2. Kupiec Hania 7 pkt.

  3. Baca Szymon – 5 pkt.

 
 

Wewnętrzny turniej o tytuł "SZERMIERZ ROKU" (K1)

 

(ilość pkt. zdobytych w turnieju)
dzieci
(ilość pkt. zdobytych w turnieju)
  1. Basierak Michał – 6 pkt.

  2. Padło Antonina – 5 pkt.

  3. Radlińska Emilia – 4 pkt.

  4. Szych – Karwat Ronja – 4 pkt.

  5. Król Wiktoria – 2 pkt

  6. Kupiec Szymon – 1 pkt.

  1. Marcinkiewicz Daria – 10 pkt.

  2. Patyk Wiktoria – 9 pkt.

  3. Stępień Natalia – 8 pkt.

  4. Stępień Julia – 8 pkt

  5. Stadnicka Lena – 6 pkt.

  6. Ciszek Adam – 5 pkt.

  7. Sosnowska Patrycja – 4 pkt

  8. Rybska Ninna – 3 pkt.

  9. Wardzała Weronika – 2 pkt.

  10. Motyka Julia – 1 pkt.

zuchy
(ilość pkt. zdobytych w turnieju)
 
  1. Sulowska Julia – 5 pkt.

  2. Padło Kornelia – 4 pkt.

  3. Baca Szymon – 3 pkt.

  4. Gacoń Karol – 3 pkt.

  5. Kupiec Hania 1 pkt.

 
 
Międzynarodowy Turniej szermierczy „MUSZKIETER Trophy 2012” (MT)

 

(ilość pkt. zdobytych w turnieju)
dzieci
(ilość pkt. zdobytych w turnieju)
Ronja Szych-Karwat (33 m-ce) - 2 pkt.
Wiktoria Król  (41m-ce) – 2 pkt.
Antonina Padło 35 (m-ce) – 2 pkt.
Basierak Michał – (13 m-ce) – 5 pkt.
Karolina Malinowska - (37 m-ce) - 2 pkt.
Szymon Kupiec - (63 m-ce) - 2 pkt.
Daria Marcinkiewicz (7 m-ce) – 7 pkt.
Wiktoria Patyk (31 m-ce) - 3 pkt.
 
Ogólnopolski Turniej szermierczy „Gwiazdka ze szpadą 2020” (GZS)

 

(ilość pkt. zdobytych w turnieju)
dzieci
(ilość pkt. zdobytych w turnieju)
Ronja Szych-Karwat (40 m-ce) - 5 pkt.
Wiktoria Król  (26 m-ce) – 3 pkt.
Antonina Padło – 3 pkt.
Basierak Michał – (19 m-ce) – 3 pkt.
Daria Marcinkiewicz (15 m-ce) – 5 pkt.


Ogólnopolski Turniej Szermierczy „Rybnik Cup” (RC)

 
młodzik
(ilość pkt. zdobytych w turnieju)
dzieci
(ilość pkt. zdobytych w turnieju)
1.Michał Basierak – 5
2.Ronja Szych-Karwat – 3
3.Antonina Padło – 3
4.Wiktoria Król - 2
1.Daria Marcinkiewicz – 3
 


 

Menu